Scholen

Onder Stichting PrimAH vallen 12 scholen voor openbaar onderwijs. Ze variëren in grootte van zo’n 30 tot ruim 300 leerlingen en zijn verspreid over 11 dorpen in de gemeente Aa en Hunze.

 

obs Anloo

Kerkbrink 2
9467 PH Anloo

0592-272079
anloo@primah.org
www.obsanloo.nl

obs Bonnen

Bonnen 29
9461 AC Gieten

0592-262158
bonnen@primah.org
www.bonnerschool.nl

obs De Dobbe

Achter de Brinken 6c
9462 RH Gasselte

0599-564750
dobbe@primah.org
www.obsdedobbe.nl

obs de Drift

De Pol 4a
9444 XE Grolloo

0592-501480
drift@primah.org
www.obsdedrift.nl

obs J Emmens

Ceresstraat 8
9514 CA Gasselternijveen

0599-512743 emmens@primah.org
www.obsjemmens.nl

obs De Eshoek

Molenakkers 30
9468 BM Annen

0592-271316
eshoek@primah.org
www.eshoek.nl

obs de Flint

Markeweg 10
9454 PM Ekehaar

0592-389338
flint@primah.org
www.basisschooldeflint.nl

obs Jan Thies

Menso Altinglaan 4
9451 KE Rolde

0592-241303
janthies@primah.org
www.janthiesschool.nl

obs Gieten

Spoorstraat 2
9461 DA Gieten

0592-262796
gieten@primah.org
www.obs-gieten.nl

obs De Kameleon

Dorpsstraat 54
9658 PC Eexterveen

0598-468377
kameleon@primah.org
www.dekameleoneexterveen.nl

sws Oostermoer

Bonnerveen 7a
9511 PM Gieterveen

0599-648953
oostermoer@primah.org
www.swsoostermoer.nl

obs Prins Willem Alexander

’t Witzand 22
9463 PA Eext

0592-262400
pwa@primah.org
www.pwaeext.nl